szachy-straz-2013 Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka informuje, że w dniach 10-14.04.2013r. w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym "Mieszko" w Pokrzywnej odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Szachach organizowane przez Wydział Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Głuchołazach.

szachy-straz-2013Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka informuje, że w dniach 10-14.04.2013r. w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym "Mieszko" w Pokrzywnej odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Szachach organizowane przez Wydział Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Głuchołazach.


Impreza ta pozwala sprawdzić swoje umiejętności i uczy kreatywnego myślenia, a także ma na celu integrację przedstawicieli Służb Mundurowych i wyłonienie Mistrza Polski Służb Mundurowych w Szachach w 2013 roku.
XII Indywidualne Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Szachach zostały objęte patronem przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Ministra Sprawiedliwości, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu
z ramienia Ministra Obrony Narodowej, Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP oraz Szefa Służby Celnej.

Zgłoszenie udziału w Mistrzostwach proszę nadsyłać pisemnie lub faksem do dnia 9 kwietnia 2013 roku potwierdzone przez macierzystą Służbę z podaniem kategorii szachowej na adres: Urząd Miejski w Głuchołazach, Rynek 15,  48-340 Głuchołazy, tel. 77 40 92-119,77 40 92 118, fax. 77 40 92 101, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.,

Dodatkowych informacji udziela Pan Ryszard Kowal.

Wpisowe w kwocie 100 zł będzie przyjmowane od zawodnika na miejscu.
W kwocie tej wliczona jest opłata klasyfikacyjno-rankingowa.


Informacja o zawodach (wejdź)

Elektroniczna rejestracja (wejdź)

Lista startowa zawodników (wejdź)

źródło: zosprp.poznan.pl