TO JUŻ OSTATNI MOMENT ABY DOKONAĆ ZGŁOSZENIA: 

II MISTRZOSTWA POLSKI

SŁUŻB MUNDUROWYCH

W PIŁCE NOŻNEJ

Pruszków, 28 - 29 CZERWCA 2014 r.

NAGRODA GŁÓWNA 5.000,00 zł 

 

Czytaj więcej...

Szanowni Druhowie !

Jesteśmy organizatorami zawodów "I Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP", które odbędą się w dniach 14 i 15 września 2013 roku (sobota-niedziela). Zawody organizujemy na placu przy dolnej stacji PKL w Szczawnicy, woj. małopolskie. Przewidujemy, że w zawodach będzie brało udział do 100 drużyn (500 zawodników). Będą to kolejne
po zimowych narciarskich zawody dla strażaków OSP, przez nas organizowane. Podczas zawodów planujemy dla przybyłej publiczności i kibiców dodatkowe atrakcje oprócz rywalizacji sportowej m.in. występy kapel i zespołów góralskich, pokazy sprawnościowe, zabawy z nagrodami dla dzieci, itp. Zapraszamy także rodziny startujących strażaków.

Na zawody maja przybyć m.in. oficjele z Komendy Głównej PSP i Zarządu Głównego OSP RP, KW PSP Kraków, ZOW OSP RP woj. małopolskiego oraz przedstawiciele władz województwa małopolskiego. Będą również przedstawiciele mediów.

Czytaj więcej...

W dniach 25 - 27 marca 2015 r. w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu odbył się strefowy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących Komendy Wojewódzkie PSP: dolnośląska, opolska, świętokrzyska, lubuska, warmińsko - mazurska oraz reprezentacja SGSP. W wyniku emocjonujących zmagań sportowych do finału awansowały 3 drużyny z województw: dolnośląskiego (10 pkt), opolskiego (9 pkt) oraz lubuskiego (7 pkt). 
Czytaj więcej...